Rekrutacja na studia 2024/2025

Osoby chcące podjąć naukę na studiach w języku polskim od 8 maja będą mogły zapisywać się na wybrane przez siebie kierunki za pośrednictwem Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Dostęp do Internetowej Rejestracji Kandydatów oraz wszelkie ważne informacje dotyczące zapisów na kierunki w języku polskim, w tym te o kryteriach naboru, opłatach, potrzebnych dokumentach, znajdują się na stronie https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/

Oferta edukacyjna WUM

Kandydatom WUM proponuje aż 16 kierunków studiów w języku polskim. W ofercie znajdują się:

• studia jednolite magisterskie: analityka medyczna, farmacja, fizjoterapia, kierunek lekarski i kierunek lekarsko-dentystyczny;
  • studia I stopnia: audiofonologia z protetyką słuchu, dietetyka, elektroradiologia, higiena stomatologiczna, logopedia ogólna i kliniczna, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, techniki dentystyczne, zdrowie publiczne
  • studia II stopnia: dietetyka, elektroradiologia, logopedia ogólna i kliniczna, pielęgniarstwo, położnictwo, toksykologia z elementami kryminalistyki, zdrowie publiczne

Szczegóły kierunków prowadzonych w języku polskim znajdują się na stronie https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/
Od środy, 8 maja, będzie można zapisywać się na nie za pośrednictwem Internetowej Rejestracji Kandydatów.

WUM w swojej ofercie ma również dwa kierunki prowadzone w języku angielskim. Są to: kierunek lekarski i kierunek lekarsko-dentystyczny. Na oba rejestracja online już się rozpoczęła. Ostatni dzień rejestracji online na kierunek lekarski w języku angielskim to 28 czerwca, zaś na kierunek lekarsko-dentystyczny w języku angielskim - 16 czerwca.

Więcej informacji o rejestracji na studia w języku angielskim na stronach:

Co wyróżnia WUM

Warszawski Uniwersytet Medyczny to ponad 200-letnia tradycja nauczania medycyny i niekwestionowana wysoka pozycja na mapie edukacyjnej Polski. Według rankingu polskich uczelni akademickich „Perspektywy 2023” WUM jest siódmą najlepszą uczelnią w kraju. A to nie wszystko - siedem naszych kierunków znalazło się w pierwszej trójce najlepszych w kraju. Ponadto WUM - kolejny rok z rzędu - jest drugą uczelnią akademicką z najwyższym wskaźnikiem odzwierciedlającym pozycję absolwentów na rynku pracy. Dyplom WUM jest rozpoznawalny na całym świecie.

Bogata oferta edukacyjna dostosowana do potrzeb rynku pracy to nie jedyny atut naszej uczelni. WUM wyróżnia także:

• wykwalifikowana kadra wykładowców
  • zajęcia praktyczne w najlepszych stołecznych szpitalach klinicznych
  • nowoczesna infrastruktura dydaktyczno-naukowa, w tym nowo otwarte Centrum Symulacji Medycznych
  • możliwość realizowania pasji badawczych w prawie 300 kołach naukowych i organizacjach studenckich, a także pasji sportowych i artystycznych

Dołącz do nas i twórz z nami medycynę przyszłości!