Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Uniwersytet Otwarty UW - możliwość nawiązania współpracy

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza pracowników i doktorantów naszej Uczelni do nawiązania współpracy i zgłaszania propozycji autorskich kursów na I trymestr roku akademickiego 2019/2020.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego UW należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto Wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13). 

Za prowadzenie zajęć Wykładowcy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie, a także mają możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW, podnoszących kompetencje dydaktyczne.

Zajęcia mogą rozpoczynać się od 13 września. Przy wyborze godzin zajęć należy pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45 (w weekendy przez cały dzień). 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 czerwca 2019 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego:
Dorota Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 320,
Marta Buraczyńska, marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 076.

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter