Kolędowanie w Szpitalu Pediatrycznym

17 stycznia br. w szpitalu klinicznym UCK WUM zlokalizowanym przy ul. Żwirki i Wigury odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu "Heart Melodies", którego wokalistką i liderem jest Alicja Niździńska – studentka logopedii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W realizację wydarzenia zaangażowały się osoby związane z działającą w szpitalu fundacją Ronalda McDonalda. Dzięki kolędowej atmosferze stworzonej przez członkinie zespołu  mali  pacjenci choć na chwilę mogli zapomnieć o swoich chorobach.

"Heart Melodies" to zespół  założony przy Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie. Jego członkinie, odwiedzając szpitale, domy opieki społecznej i szkoły, poprzez muzykę niosą pomoc potrzebującym.