Kongres Medyczny - Varia Medica 2017

Termin: 30 listopada — 2 grudnia 2017 roku; Miejsce: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, Warszawa, ul. Grzybowska 63

Kongres będzie miał innowacyjną formułę, która łączy w sobie zarówno sesje szkoleniowe o profilu ogólnomedycznym, potoki specjalistyczne, praktyczne warsztaty, jak i panele typu hotline. Program naukowy został opracowany przez grono polskich ekspertów z poszczególnych dziedzin medycyny, którzy poprowadzą sesje tematyczne i wygłoszą wykłady. Wydarzenie uzyskało patronat rektorów uniwersytetów medycznych oraz licznych towarzystw naukowych. Mamy nadzieję, że Kongres realizowany w wielowymiarowej formule knowledge market umożliwi Państwu wybór nie tylko bardzo interesujących zagadnień edukacyjnych, ale będzie również pomocny w codziennej praktyce lekarskiej.

Program: http://www.variamedica.pl/1.2017/pl/Program__15.html

Dla pracowników WUM 30% zniżki od podstawowej opłaty kongresowej przy rejestracji i wniesienie opłaty do 15 listopada 2017 r./ kod rabatowy: VM-WUM.