Nieograniczony pisemny przetarg na wynajem powierzchni użytkowej w budynkach przy ul. Marszałkowskiej 24/26, (budynki dawnego Szpitala Dziecięcego), o łącznej powierzchni 6 792,35 m2

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

ogłasza nieograniczony pisemny przetarg na wynajem powierzchni użytkowej w budynkach w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 24/26, (budynki dawnego Szpitala Dziecięcego), o łącznej powierzchni 6 792,35 m2  - przeznaczenie związane z miejscowym planem zagospodarowania.

Dopuszcza się składanie ofert częściowych, dotyczących całej powierzchni w jednym lub kilku budynkach.
Oferty w formie pisemnej należy składać w terminie do dnia  09 grudnia 2016 r. do godziny 16.00 w Kancelarii Uczelni ul. Żwirki i Wigury 61; 02-091 Warszawa (pok. nr 9)

zał. 1 - dokumentacja zdjęciowa

zał. 2 - szczegółowe warunki przetargu