Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Świąteczny kurs stomatologiczny

W sobotę 12 grudnia w naszej Uczelni odbył się kurs z cyklu ustawicznych szkoleń dla lekarzy dentystów. Tematyka spotkania dotyczyła wybranych aspektów zakażeń krzyżowych w gabinecie stomatologicznym. W związku ze zbliżającymi się świętami na uczestników czekało wiele - nie tylko naukowych - atrakcji.

Porozumienie WUM i UW

Warszawski Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Warszawski od roku akademickiego 2011/2012 uruchamiają nowy unikatowy kierunek studiów: "Logopedia ogólna i kliniczna". We wtorek, 15 grudnia 2009 r. porozumienie w tej sprawie podpisali Rektorzy Uniwersytetów - prof. Marek Krawczyk i prof. Katarzyna Chałasińska - Macukow .

Wykład prof. Nigela Baxa

7 grudnia Warszawski Uniwersytet Medyczny gościł prof. Nigela Baxa, który wygłosił wykład zatytułowany "Curriculum Development and Assessment in Medical Education". Celem spotkania, które zostało zorganizowane przez Dział Współpracy z Zagranicą WUM, było zaprezentowanie możliwości udoskonalenia programów nauczania i form zaliczania przedmiotów w edukacji medycznej.

Rozpoczęcie szczepień przeciw grypie sezonowej

Uprzejmie informujemy, że Uczelnia zakupiła szczepionkę przeciwko grypie sezonowej o nazwie Influvac.

Od dnia 9 grudnia wszyscy pracownicy i studenci, którzy zgłosili się na szczepienie (termin przesyłania list z nazwiskami osób chętnych upłynął 20 listopada) mogą stawić się w wyznaczonych punktach szczepień.

XIX Sesja Noblowska

Już po raz dziewiętnasty I Wydział Lekarski, kierowany przez Dziekana prof. Mirosława Wielgosia, zorganizował uroczystą sesję wydziałową poświęconą dorocznym laureatom Nagrody Nobla z medycyny i fizjologii. Tegoroczna Sesja Noblowska odbyła się 7 grudnia 2009 r. w Galerii Porczyńskich - Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II.
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter