Pożegnalny koncert Music Based Medicine

W piątek, 8 marca miał miejsce niezwykły koncert uczelnianego zespołu Music Based Medicine. Wyjątkowy ze względu na okazję, czyli Dzień Kobiet oraz dlatego, że był to ostatni występ młodych artystów z WUM.

Wydarzenie odbyło się, jak zwykle, w Klubie Medyk. Publiczność dopisała, nie zabrakło również przedstawicieli władz: prof. Zbigniewa Gacionga, rektora, prof. Agnieszki Cudnoch-Jędrzejewskiej, prorektor ds. personalnych i organizacyjnych oraz prof. Marka Kucha, prorektora ds. studenckich i kształcenia.

Atmosfera była naprawdę gorąca, na scenie zobaczyliśmy niezwykle utalentowanych i pełnych pasji młodych muzyków. Ich wykonania były nie tylko perfekcyjne, ale też bardzo emocjonalne. Przeniosły nas w świat piękna i sztuki dźwięków. Music Based Medicine wykonali m.in. I'm so excited, Don't start now, Eldorado, Od nowa...