Umowa o współpracy między I Wydziałem Lekarskim WUM i Siemens Healthcare Sp. z o.o.

7 marca 2019 r. w siedzibie I Wydziału Lekarskiego WUM odbyło się podpisanie umowy o współpracy między I Wydziałem Lekarskim WUM i firmą Siemens Healthcare Sp. z o.o. Sygnatariuszami umowy byli Prezes Zarządu Siemens Healthcare Sp. z o.o. pani Joanna Miłachowska i Dziekan I Wydziału Lekarskiego – prof. Paweł Włodarski.

W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli także, z ramienia Siemens Healthcare Sp. z o.o. pani prokurent Emilia Tkacz, pan Ryszard Głażewski oraz pan Kamil Kurkiewicz, a z ramienia I Wydziału Lekarskiego WUM prodziekan ds. studentów IV-VI roku prof. Rafał Krenke, kierownik Zakładu Medycyny Nuklearnej prof. Leszek Królicki i przedstawiciel II Zakładu Radiologii Klinicznej dr med. Magdalena Januszewicz.

Przedmiotem umowy jest możliwość korzystania z doskonale wyposażonego, nowoczesnego ośrodka szkoleniowego Siemens Healthcare Sp. z o.o. przez studentów I Wydziału Lekarskiego WUM. W ośrodku wyposażonym w najnowszą aparaturę szkoleniową będzie się odbywała część zajęć z radiologii i medycyny nuklearnej dla studentów kierunku lekarskiego I Wydziału Lekarskiego WUM. Pierwsze zajęcia odbędą się jeszcze w marcu br. W przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu współpracy między Siemens Healthcare Sp. z o.o. a I Wydziałem Lekarskim WUM w zakresie zajęć dydaktycznych dla studentów.

Fot. Dział Fotomedyczny WUM

podpisanie umowy o współpracy [WUM-Siemens] 04.jpg