Student Wydziału Lekarsko–Dentystycznego wygrał międzynarodowy konkurs stomatologiczny

Juliusz Kosewski - student V roku kierunku lekarsko-dentystycznego zwyciężył w konkursie „Anatomic and chromatic restoration of natural tooth following five dimensions of color. Jules Allemand Trophy 2017/2018”. Finał turnieju odbył się 25 i 26 czerwca na Uniwersytecie w Chieti (Włochy).

To piąta wygrana reprezentantów naszej Uczelni w tym konkursie. Laureat odbędzie w nagrodę trzymiesięczny staż w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Università degli studi G.D’Annunzio Chieti Pescara pod opieką Profesora Camillo D’Arcangelo.

Konkurs został zorganizowany przez firmę Micerium (Włochy) i jej przedstawicieli, przy współpracy z kilkudziesięcioma uniwersytetami medycznymi z 20 państw europejskich.

Biuro Informacji i Promocji

Grafika:  źródło Jules Allemand Trophy 2017/2018