WUM na XXIX Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym - zapraszamy!

Rozpoczęły się kolejne targi edukacyjne organizowane przez Fundację " Perspektywy". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym do udziału w XXIX edycji tego wydarzenia 2018, które odbywa się od 23 do 24 lutego w godz. 9.00 - 16.00 w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1.

Czekamy na Was przy stoisku nr 23. Pracownicy Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia oraz studenci WUM odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące zasad rekrutacji i dostępnych kierunków nauczania. Dodatkowo, w piątek 23 lutego o godz. 11.00 w Sali Goethego dr Henryk Rebandel szczegółowo zaprezentuje ofertę edukacyjną naszej Uczelni.

Do zobaczenia!

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]