Podwójne zwycięstwo studentów I WL w konkursie SUPERHELISA 2017

Podczas XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biochemicznej – SUPERHELISA 2017, który odbył się w dniach: 19-20 maja br., nasi studenci po raz kolejny okazali się najlepsi. I miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Sylwester Rogula student drugiego roku I WL. Palmę pierwszeństwa w klasyfikacji zespołowej zdobyła także nasza drużyna, w skład której weszli: Sylwester Rogula, Aleksandra Sobiborowicz i Katarzyna Solarska.
Podczas XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biochemicznej – SUPERHELISA 2017, który odbył się w dniach: 19-20 maja br., nasi studenci po raz kolejny okazali się najlepsi. I miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął  Sylwester Rogula student drugiego roku I WL. Palmę pierwszeństwa w klasyfikacji zespołowej zdobyła także nasza drużyna, w skład której weszli: Sylwester Rogula, Aleksandra Sobiborowicz i Katarzyna Solarska.

Tegoroczny Konkurs, wzorem lat ubiegłych, składał się z III etapów – testu (100 pytań), części opisowej (5 pytań) i odpowiedzi ustnej (3 pytania). Organizatorem wydarzenia była Katedra i Zakład Biochemii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.