Wyróżnienie naukowców WNoZ o największym dorobku publikacyjnym

16 maja br., podczas posiedzenia Rady Wydziału Nauki o Zdrowiu, odbyło się uroczyste wręczenia listów gratulacyjnych 10 pracownikom naukowym Wydziału o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2014-2016) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.

Listy gratulacyjne, z rąk Dziekana WNoZ - prof. Piotra Małkowskiego, otrzymali:
(zgodnie z pozycją w rankingu)

• dr Łukasz Czyżewski, Zakład Pielęgniarstwa Nefrologicznego
  • prof. Bolesław Samoliński, Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii
  • dr hab Aleksandra Czerw, Zakład Zdrowia Publicznego
  • dr hab. Robert Gałązkowski, Zakład Ratownictwa Medycznego
  • dr hab. Joanna Gotlib, Zakład Dydaktyki i Efektów Kształcenia
  • prof. Andrzej Deptała, Zakład Profilaktyki Onkologicznej
  • dr Mariusz Panczyk, Zakład Dydaktyki i Efektów Kształcenia
  • dr hab. Marta Zalewska, Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii
  • dr Agnieszka Lipiec, Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii
  • prof. Agata Szulc, Klinika Psychiatrii

Ranking najlepszych pracowników naukowych Uczelni o największym dorobku publikacyjnym przygotowuje Biblioteka Główna WUM.

Pełna lista 100 naukowców WUM  o największym dorobku publikacyjnym dostępna jest na stronie http://www.wum.edu.pl/files/uczelnia/lista_stu.pdf