Prof. Agata Szulc Prezesem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

27 września podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wybrano nowy zarząd główny, na którego czele stanęła prof. Agata Szulc - kierownik Kliniki Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu.
27 września podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wybrano nowy zarząd główny, na którego czele stanęła prof. Agata Szulc  - kierownik Kliniki Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu.

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne zostało utworzone w 1920 r. podczas I Zjazdu Psychiatrów Polskich w Warszawie. Celem działalności Towarzystwa jest rozwój psychiatrii polskiej, doskonalenie opieki psychiatrycznej oraz krzewienie zasad etyki zawodowej i czuwanie nad ich przestrzeganiem.