Szpital Pediatryczny oraz Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne nagrodzone w Konkursie „Budowa Roku 2015”

Dwie ostatnio zrealizowane inwestycje naszej Uczelni otrzymały nagrody w XXVI edycji Konkursu „Budowa Roku 2015”, zorganizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Oddany do użytku we wrześniu 2015 r. Szpital Pediatryczny WUM otrzymał nagrodę I stopnia w kategorii „Obiekty służby zdrowia i rekreacji”. W tej samej kategorii nagrodą II stopnia wyróżniono Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne, którego uroczyste otwarcie miało miejsce w grudniu ubiegłego roku.

W opinii Sądu Konkursowego nagrodzone inwestycje charakteryzują się: najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Uroczysta Gala, podczas której ogłoszono zwycięzców, odbyła się 24 maja 2016 r. w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Dyplomy oraz statuetki z ramienia Uczelni odebrali Prorektor ds. Kadr - prof. Renata Górska, Kanclerz - Małgorzata Rejnik oraz z-ca Kanclerza ds. Inwestycji - Wojciech Starczyński.

Więcej informacji o Konkursie na stronie http://www.budowaroku.pl/

Nagroda I stopnia - Szpital Pediatryczny

Nagroda II stopnia - Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne