Studenci I Wydziału Lekarskiego laureatami konkursu SUPERHELISA 2016

20 maja br. podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biochemicznej Uczelni Medycznych - SUPERHELISA 2016, studenci reprezentujący I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajęli pierwsze miejsce.

Eliminacje do Konkursu składały się z trzech etapów: testu, egzaminu pisemnego oraz finałowego egzaminu ustnego. Do ostatniej części rywalizacji zaproszono 8 najlepszych studentów.

Nasza drużyna w składzie: Bartłomiej Wolf, Małgorzata Kasprzak i Natalia Pięta, zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej. Laureaci są studentami drugiego roku I WL.

Najlepszy w klasyfikacji indywidualnej okazał się student drugiego roku I WL - Bartłomiej Wolf.

Organizatorem  tegorocznego Konkursu była Katedra i Zakład Biochemii I Wydziału Lekarskiego.

Fot.: E. Grosicka-Maciąg